Політехнічний інститут
Пн - Пт: 11:00 - 20:00, Сб - Нд: 11:00 - 18:00
Чекаємо в гості
  • icon Політехнічний інститут Київ, вул. Ак. Янгеля, 2
  • Пн - Пт: 11:00 - 20:00, Сб - Нд: 11:00 - 18:00
Де ми знаходимось? Де ми знаходимось?
+38 (063) 239-59-00
передзвоніть мені
Чекаємо в гості
меню

Придбати ідеальну весільну сукню – це не тільки вибрати найкрасивіший наряд, але ще і якісно підігнати його по вашій фігурі. Тому, перш ніж ви понесете сукню своєї мрії до кравця, щоб зробити її бездоганною, прочитайте що потрібно знати про це.

Майже кожне весільне плаття потребує корекції і обсяг роботи дуже залежати від особливостей і пропорцій фігури нареченої. Важливо пам’ятати, що чим більше роботи, тим більше часу і грошей потрібно витратити на підгонку вашого плаття. За допомогою професійної швачки чи кравця, ви зможете підготувати сукню до найважливішого дня, яка буде ідеально пасувати до вашої фігури та росту.

І так, як же уникнути типових помилок на даному етапі підготовки?

Коли робити корекцію весільної сукні

Важливо, корекцію сукні зробити вчасно. Якщо ви поквапитесь з підгонкою, можете отримати плаття з неправильною посадкою. Підготовка до весілля – це стрес, нехай і приємний, але ваше тіло може відреагувати по-різному: втратою ваги або її збільшенням. І кінцевий результат може вплинути на те, як буде виглядати сукня на вас в день весілля. З іншого боку, затягувати також не можна. Якщо ви принесете сукню на корекцію занадто пізно, то ризикуєте отримати відмову через обмежений час на виконання магічного перетворення вбрання Попелюшки в наряд Принцеси.
Ми рекомендуємо виділити проміжок в 3-4 тижні від першої примірки до завершальної після внесення всіх змін. Кількість примірок індивідуальна, залежить від складності конструкції сукні і ваших змін. В середньому, нареченим потрібно прийти на 2-3 примірки.

Де робити підгонку весільної сукні

Якщо ви купили сукню у весільному салоні, вам можуть запропонувати послуги корекції там. Але не всі салони мають в своєму штаті майстрів з пошиття, тому якщо цей варіант недоступний, радимо звернутися до професіонала, який спеціалізується на весільних сукнях. Той факт, що в вашому улюбленому ательє вам відшили прекрасний літній сарафан, не дає ніяких гарантій. Перевірте рекомендації тих, хто розбирається в корсетних виробах, складних швах, мереживах – найбільш складних деталях весільних виробів. У справжнього профі є фото виконаних робіт і відгуки вдячних клієнток.

Що взяти з собою, окрім сукні

Швачці потрібно показати весь образ в цілому. Тому на корекцію візьміть не тільки плаття, але і нижню білизну, фату, аксесуари і, звичайно ж, взуття. Це необхідно не тільки для того, щоб майстер представляв ваш образ в деталях. Справа в тому, що нижня білизна та взуття змінюють форму вашого тіла, тому підгонка з урахуванням цих аксесуарів забезпечить правильну посадку і довжину сукні, а аксесуари для волосся або фата допоможуть вам зберегти правильний баланс.

З ким піти до кравця

Декілька кращих подруг можуть успішно допомагати вам в нелегкому виборі сукні на примірках у весільних салонах, але коли справа доходить до корекції, правила змінюються. Щоб не стикнутись з різними думками і суперечливими порадами краще вибрати одну людину. Подумайте про те, чий стиль одягу вам подобається і кому ви довіряєте. І сміливо запрошуйте людини, яка чесно зможе сказати вам про те, що слід змінити не з почуття заздрості, а від щирої любові до вас.

Наш весільний салон Love&Dress надає послуги по підгонці суконь по фігурі, оскільки у нас є власне ательє

Що можна змінити

Не має значення, купили Ви свою сукню бренду зі світовим ім’ям десь на розпродажі минулих колекцій – покращувати і трансформувати її можна як тільки вам захочеться.. Досвідчені майстри знають всі тонкощі правильної посадки корсета, добре розбираються в тканинах і складних розшивках. Прийшовши до нас на примірку – будьте впевнені ви отримаєте професійну консультацію та поради про те, як можна видозмінити сукню з урахуванням всіх ваших побажань.
Наш весільний салон Love&Dress надає послуги по підгонці суконь по фігурі, оскільки у нас є власне ательє.

Сподіваємося, наші рекомендації будуть корисні для вас. Ми підготували ще багато секретних Лайфхаків, які зобов’язана знати кожна наречена, тому стежте за нашими оновленнями!

запис на примірку запис на примірку Онлайн запис